Dzień Pluszowego Misia

     001

     Małe, duże, puchate i mięciutkie - Pluszowe Misie opanowały nasze Przedszkole. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.

25 listopada 2022r. Przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami. Dzieci  poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki,  bawiły się przy piosenkach m.in.: "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie", brały udział w różnych zabawach ruchowych, wykonywały prace plastyczne. Atrakcją  był słodki poczęstunek  - pierniczki w kształcie misia i serca, które dzieci samodzielnie lukrował i ozdabiały.

          Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.